Project Referee Ambassador KBVB

zondag 28 september 2014 om 11u00

Het jeugdvoetbal werd grondig hertekend door de KBVB in seizoen 2014/2015. Eén van de nieuwe regels omvat het langer voetballen met 8 tegen 8 wat werd uitgebreid naar de categorieën U13/U12. Gezien er voor deze wedstrijden op provinciaal en gewestelijk niveau geen officiële scheidsrechters worden aangeduid, dient onze Jeugdacademie vanaf dit seizoen eveneens voor deze wedstrijden clubscheidsrechters te voorzien.

In het kader van het project Referee Ambassador werd recent op een infovergadering de specifieke reglementering ter zake aan onze Referee Ambassadors uiteengezet. De Referee Ambassador van onze Jeugdacademie is Waldo Potvliege.

Meer informatie op de website www.psc-oost-vlaanderen.be (doorklikken naar Referee Ambassador).