Aanstelling nieuwe TVJO

woensdag 12 juli 2017 om 14u40

We hebben het genoegen jullie de aanstelling van onze nieuwe Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding (TVJO) aan te kondigen. Het betreft Joris Van Mulders die tot vorig seizoen actief was binnen onze sportieve cel als visieverantwoordelijke middenbouw en trainer U15G, Joris zal met onmiddellijke ingang de functie uitoefenen.

We hebben voor deze belangrijke functie binnen onze jeugdwerking bewust gekozen voor iemand die onze club door en door kent. Joris maakte 8 seizoenen geleden de overstap van VK Liedekerke en was achtereenvolgens trainer van de U9, U11, U15G en visietrainer middenbouw. Hij is houder van het diploma UEFA B en physical coach niveau 1. Hij start binnenkort ook de opleiding TVJO bij de KBVB.

We wensen Joris alvast veel succes met deze uitdaging!