Overzicht lentetornooien 2019 (update 3/4)

 

Ploeg  Datum  Organisator    Info  
 U6 zat 20/4 Standaard Denderleeuw 5vs5
  woe 1/5 SK Kampenhout 2 ploegen (3vs3)
  zat 4/5 KVK Ninove 2 ploegen (3vs3)
U7  zat 20/4 KMSK Deinze 5vs5 
  zat 20/4 Eendracht Hekelgem  
  woe 1/5 SK Kampenhout 5vs5
  woe 1/5 Crossing Schaarbeek  
  zat 4/5 KVC Jong Lede  
  zon 5/5 KVK Tienen  
 U8 zat 20/4 KMSK Deinze  
  zat 20/4 Standaard Denderleeuw  
  woe 1/5 K. Berchem Sport  
  woe 1/5 R. Cappelen FC  
  zat 4/5 KFC Borght Humbeek  
  zat 4/5 KVC Jong Lede  
  zon 5/5 KVK Tienen  
  zat 11/5 FCV Dender Kwalificatietornooi
  zat 18/5 FC Poesele  
  zon 2/6 FCV Dender Int. tornooi
U9 zat 20/4 Eendracht Hekelgem  
  ma 22/4 KRC Waregem  
  woe 1/5 KSV Wavria  
  woe 1/5 T. Relegem  
  woe 1/5 L. Teralfene/FC Doggen  
  zat 4/5 SKN St-Niklaas  
  zat 4/5 KHO Wolvertem Merchtem  
  zat 4/5 Ritterklub Jette  
  zat 18/5 SC Eendracht Aalst  
  zat 18/5 Jong Zulte  
  zat 11/5 FCV Dender Kwafliciatietornooi
  zon 2/6 FCV Dender Internat. tornooi
U10  ma 22/4 KFC Merelbeke  
  woe 1/5 KRC Harelbeke  
  zon 5/5 SK Londerzeel  
  zon 12/5 FCV Dender Kwalificatietornooi
  zat 18/5 V. Beersel-Drogenbos  
  zon 19/5 KVV Thes Sport  
  zat 25/5 KVV St Denijs Sport  
  zat 1/6 FCV Dender Internat. tornooi
 U11 zat 20/4 TK Meldert  
  ma 22/4 KFC Voorde-Appelterre  
  woe 1/5 KRFC Wetteren  
  zat 4/5 K. Lyra-Lierse  
  zon 5/5 SK Londerzeel  
  zat 18/5 V. Beersel-Drogenbos  
  zon 19/5 KVV Thes Sport  
  zat 25/5 KVV St Denijs Sport  
  zat 1/6 FCV Dender Internat. tornooi - 2 ploegen
U12  ma 22/4  E. Elene-Grotenberge  
  ma 22/4 FC Lebbeke  
  woe 1/5 KHO Wolvertem-Merchtem  
  zon 5/5 KVK Ninove  
  zon 5/5 SK Lochristi  
  zat 18/5 SC Eendracht Aalst  
  zat 18/5 KFC Avenir Lembeek  
U13 ma 22/4 TK Meldert   
  ma 22/4 FC Lebbeke  
  woe 1/5 KHO Wolvertem-Merchtem  
  woe 1/5 KRFC Wetteren  
  zat 4/5 R. Cappellen FC  
  zon 5/5 KFC Duffel  
  zat 18/5 Voskes Cup (KSC Lokeren) 11vs11 
U14 zat 20/4 KSK Heist  
  woe 1/5 RSD Jette  
  zat 4/5 KRC Harelbeke  
  11/5-12/5-1/6-2/6 FCV Dender EH Helpen tornooi (dag naar keuze) 
  zon 19/5 SC Eendracht Aalst  
U15 woe 1/5 Excelsior Moeskroen  
  zat 4/5 KVC Jong Lede  
  zon 2/6 FCV Dender EH Helpen tornooi 
U16 zat 20/4 KFC E. Zele  
  don 30/5 UR La Louvière  
  zat 1/6 FCV Dender EH Helpen tornooi 
U17 zat 11/5 FCV Dender EH Helpen tornooi 
U19 zon 12/5 FCV Dender EH Helpen tornooi